5 דברים לעשות כל בוקר לפני שיוצאים מהבית כדי לחזור לבית כיפי

הבקרים שלכם נראים כמו הבקרים שלי? טורנדו התארגנות שאחריו הבית מבולגן ופחות כיף לחזור אליו. קבלו 5 טיפים להכניס לשגרת הבוקר שיעשו את ההבדל

כולנו מכירים את הבקרים האלה – עשינו בינג' סדרה אהובה בלילה, איכשהו נהיה שלוש לפנות בוקר, תכף הילדים מתעוררים ומתחיל יום חדש. וכשהבוקר מגיע – מתחילה קרחנה – לשתות קפה, לארגן את הילדים, שיאכלו משהו מזין (אבל גם ביסקוויט תקף), סנדביצ'ים, והופ ברחנו מהבית ליום עבודה חדש.

זה לא מהפוסטים האלה של הדברים שאני מספיקה לפני 8 בבוקר וכוללים מדיטציה, 3 כוסות מי שקר כלשהם והחיים שלי תותים (אבל ב-9 אני כבר ישנה כי מדיטציה בחמש בבוקר). אלא תכל'ס – עשינו שיפוץ מהמם, הבית היה נראה מושלם, והוא נשאר מושלם רק בתמונות שהמעצבת צילמה כי החיים עצמם קורים פה בפועל.

אז איך דואגים אחרי הטורנדו בוקר לחזור בסוף היום לבית במצב תחזוקה סביר פלוס, או אם היתה מנקה באותו יום – סטטוס "מוכן לצילומים"?

5 דברים קטנים שלוקחים דקה ורבע על הדרך ועושים את ההבדל בין בית שנעים לחזור אליו לבית ש.. פחות:

1. הכי בסיסי והכי מהיר – לסדר את המיטות. לא נכנסת פה לענייני חינוך אם אתם מסדרים לילדים או שהם מסדרים לעצמם, אבל בגדול זה לוקח בדיוק שניה ורבע לסדר מיטה. לקפל שמיכות מיותרות, לפרוש שמיכה על המיטה וליישר את הכרית כך שתהיה במקום.

2. ואם כבר בחדרי השינה – לעשות סריקה מהירה לכביסה (מלוכלכת!) שמפוזרת ובדרך יציאה מהחדר לאסוף אותה לכיוון סל הכביסה. נקבל חדר שמרגיש מסודר גם אם הרצפה מלאה בלגו.

3. משטחי כיור מסודרים – במקלחות ובמטבח. אין מגבות מונחות על משטח הכיור, כל מיני פסולת למינהם שהושארו ליד עלומה שמפנה (היי לכן) ליד הכיור, שהפקק של משחת השיניים סגור וכל מברשות השיניים נמצאות במקום שלהן, שאין גומיות שיער וסיכות מפוזרות ALL OVER. בקיצור – הבנתם לאן אני חותרת. במטבח זה קצת יותר טריקי כי זה כלים מלוכלכים. אותם אני מציעה פשוט להכניס לתוך הכיור. אריזות פתוחות לסגור ולהחזיר למקום, מה שלפח – לפח ושלא ישאר בצלחת עבור הנמלים שיבואו לחגוג.

4. להשאיר חלון טיפה פתוח על מנת לאוורר את הבית. כשאנחנו עוזבים את הבית לשעות כל כך ארוכות, שבהן יש שמש, הבית מתבשל וכל החומרים הטבעיים שיש בו וגם הסנטטיים מפרישים ריחות שאפשר בהחלט להימנע מהם מראש.

5. לזרוק את הזבל. AS SIMPLE AS THAT.

 

מיטה מסודרת שעושה חשק לחזור אליה. צילמה: שירן כרמל

אני לא אשקר לכם – זה יפה על הנייר, בפועל כשהבקרים נראים כמו שהם נראים, זה קצת יותר מורכב בהיותנו מתחזקים קריירות בנוסף לגידול דור ההמשך.

אומרים שכדי שמשהו יהפוך להרגל צריך לעשות אותו 21 פעמים. תבחרו משהו אחד מהרשימה ותתחילו איתו. מבטיחה לכם שתרגישו את ההבדל בבית ממש ממש מהר!

אז מה הרגל הבוקר שלכם שהופך את החזרה הביתה לנעימה יותר? אשמח לשמוע בתגובות!

פוסטים נוספים משולחן העבודה

השאר תגובה

Call Now Buttonרוצים מתנה קטנה?